Whatsapp

Blog

Ev konforunda konaklama deneyimine hazır mısınız?

Blog

18Kas

İstanbul’da Merkezi Konuma Sahip Aile Otelleri

İstanbul ziyaretinizde merkezi konuma sahip güvenilir otellerde konaklamak hiç şüphesiz tatilin en önemli detayıdır. Bunun için ailenizle birlikte güvenle konaklayabileceğiniz İstanbul Avrupa yakası aile otelleri tercih edilebilirsiniz.

15Kas

İstanbul Bahçelievler’de En İyi Otellerin Avantajları

İstanbul Avrupa yakası otelleri hem Türkiye’de hem de dünyada en çok tercih edilen oteller arsında yer alır. Sahip olduğu merkezi konum, iş ve eğlence merkezlerine yakınlığıyla İstanbul Avrupa yakası otelleri, yerli ve yabancı turistler için adeta cazibe merkezidir.

15Kas

İstanbul Bahçelievler’de Fuar Merkezlerine Yakın Otel

Hem fuara yakın hem de İstanbul Avrupa yakasının en iyi otellerinde konaklamak isteyenlerin, otel rezervasyonu yaptırmadan önce muhakkak otelle görüşüp konuklarına sunduğu avantajları detaylıca öğrenmesi tavsiye edilir

11Kas

İstanbul Avrupa Yakası Suit Otellerde Olması Gerekenler

Sut odaların genel özelliği, standart odalardan farklı olarak hol, oturma odası ve yatak odasının ayrı olmasıdır. Standart odalar tek bir odadan oluşurken suit otel odaları daha lüks ve konforludur. Bu da sizin özel alanınızda keyifle dinlemenizi sağlar. Valiz ve diğer kalabalıklarla odanızın kaosa dönüşmesine engel olur.

10Eki

İstanbul'da Hafta Sonu Kaçamağı; Otelde Konaklama Deneyimi

İstanbul’da apart otelde kalmakla süit otelde kalmak arasında hem konfor bakımından hem de fiyatlandırma bakımından oldukça büyük farklar bulunur. Konforuna düşkün kişilerin İstanbul’da süit otellerde kalması tavsiye edilirken daha çok kendi halinde takılmak isteyenlerin ise İstanbul’da stüdyo daire otellerde konaklamaları önerilebilir. 

27Eyl

Ataköy’de Konforlu Konaklama Seçenekleri

İstanbul’un en özel konumuna sahip olan Ataköy otelleri, ağırlıklı olarak 5 ve 4 yıldıza sahip otellerdir. En kısa tatilinde dahi lüksünden ve konforunda ödün vermeyenlerin, bununla birlikte İstanbul’un merkezinde konaklamak isteyenlerin muhakkak tercih etmesi tavsiye edilen bir konuma sahiptir.

24Eyl

Yenibosna’da En Avantajlı Konuma Sahip Otel

İş ya da herhangi bir nedenden dolayı yaptığınız seyahatlerde sizleri evlerinizde hissettirmek ve hijyen koşullarına son derece uygun odalarımızda ağırlamak üzere Yenibosna’da avantajlı konuma sahip otelleri tercih edebilirsiniz.

21Eyl

Bahçelievler Suit Otellerde Konaklamanın Ayrıcalıkları

Bahçelievler otel fiyatları, bütçenize uygun seçeneklerle kendinize göre istediğiniz bir oteli tercih etme imkanına sahipsiniz. Bununla birlikte sahip olduğu merkezi konuma binaen oldukça uygun fiyatlı süit otel seçenekleri mevcuttur.

 

 

03Eyl

Avrupa Yakası Otellerinin Avantajları

İstanbul Avrupa yakası oteller bakımından da zengin seçeneklere sahiptir. Farklı ülke ve farklı şehirlerden kolaylıkla ulaşım sağlanabilen İstanbul Avrupa yakası otelleri sağlık hizmetleri konaklamaları, eğitim konaklamaları, ticaret ve iş amaçlı konaklamalar, aile ile ya da arkadaşlar ile tatil amaçlı konaklamaları için sıklıkla tercih edilmektedir.

31Ağu

Süit Otel Odasının Özellikleri

Pek çok otelde konaklama ücretleri kişi başı olarak ücretlendirilmektedir. Aile, arkadaş grubu gibi kalabalık konaklama ihtiyaçlarında kişi başı ücretlendirme daha maliyetli olmaktadır. 5 yıldızlı otel, butik otel, apart otel, pansiyon gibi konaklama seçeneklerine alternatif olarak karşımıza çıkan süit oteller avantajlı bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

18Ağu

Bahçelievler Otel Fiyatları

Konum olarak büyük avantajlara sahip olan Bahçelievler’de çeşitli bütçelere uygun otel seçenekleri mevcut. Konaklayacağınız otele karar vermeden önce otelin web sitesini ziyaret ederek; birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bahçelievler otel fiyatlarının bütçe dostu olması, konforlu olması; otel seçeneklerinin merkezi lokasyonda bulunması, toplu taşıma ve ulaşım ağına yakın olması çok fazla tercih edilmelerinin en önemli sebeplerinden bazılarıdır.

18Ağu

İstanbul Avrupa Yakasındaki Oteller ve Otel Fiyatları

Doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile de büyük bir potansiyele sahip olan bu şehir farklı amaçlar ile gelen binlerce kişiyi misafir etmektedir. Özellikle ticaret merkezlerinin yoğun olarak konumlandığı İstanbul Avrupa yakası oteller bakımından da zengin bir iklime sahiptir.

18Ağu

Bahçelievler’de Otelde Konaklamanın Avantajları

Konaklama imkanları bakımından da gelişmiş olan Bahçelievler otel seçenekleri bakından da zengindir. Tatil, ticari, sağlık, eğitim ya da iş konaklamaları için Bahçelievler aile otelleri, Bahçelievler süit otel, Bahçelievler 5 yıldızlı otel ve butik otel, Bahçelievler pansiyon apart gibi konaklama seçenekleri arasından sizin için en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.