Whatsapp

BLOG

Avrupa Yakası Otellerinin Avantajları

Avrupa Yakası Otellerinin Avantajları

03Eyl

Avrupa Yakası Otellerinin Avantajları

Bir kültür başkenti olan İstanbul, pek çok keşfedilecek ve görülecek mekana ev sahipliği yapan büyük bir metropol şehirdir. 39 semte sahip olan İstanbul’da zaman tünelinde yolculuk yapıyormuş hissi uyandıran kozmopolit bu şehir; en fazla göç alan, yabancı nüfusun yoğun olduğu, ülkemizin kalabalık şehridir.

Her sokağında keşfedilecek hazineler gizli olan ve kokusu ile iştah açan sokak lezzetleri ile bu şehir her gün yerli turistler ve yabancı turistler tarafından sık sık ziyaret edilmektedir. Avrupa yakası ve Asya yakası – Anadolu yakasında toprakları bulunan bu şehirde eğitim imkanları, sağlık hizmetleri, ulaşım hizmetleri, ticaret merkezleri, sosyal yaşam alanları, AVM, çarşı gibi alışveriş alanları oldukça gelişmiştir ve zengin alternatiflere sahiptir.

Anadolu yakasına göre daha kalabalık olan İstanbul Avrupa yakasında Merter Tekstil Merkezi, Kuyumcukent – Wedding AVM, Tekstilkent, Giyimkent gibi şehrin önemli ticaret merkezleri ve sağlık hizmetleri veren uzman kuruluşlar bulunmaktadır.

İstanbul Avrupa yakası oteller bakımından da zengin seçeneklere sahiptir. Farklı ülke ve farklı şehirlerden kolaylıkla ulaşım sağlanabilen İstanbul Avrupa yakası otelleri sağlık hizmetleri konaklamaları, eğitim konaklamaları, ticaret ve iş amaçlı konaklamalar, aile ile ya da arkadaşlar ile tatil amaçlı konaklamaları için sıklıkla tercih edilmektedir.

Avrupa Yakası Otellerinin Sağladığı Avantajlar

· İstanbul otelleri Avrupa yakası otel seçeneklerinde konaklamak zaman tasarrufu ve enerji tasarrufu sağlayan bir konaklama yöntemidir.

· İstanbul’un gelişmiş ulaşım ağı üzerinde ya da bu ulaşım ağının yakınında yer alan İstanbul Avrupa otelleri, hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında istenilen konuma kolaylıkla ulaşılmasını sağlamaktadır.

·  İstanbul’un ticaret merkezlerinin yoğun olarak konumlandığı  Avrupa yakasındadır. İstanbul ucuz otel fiyatları Avrupa yakası seçeneklerini ile her bütçeye ve beklentiye uygun konaklama imkanına sahiptir.

· İstanbul’un kültürel ve tarihi merkezlerinin pek çoğu Avrupa yakasında bulunmaktadır. İstanbul Avrupa yakası ucuz otel fiyatlarına göz atarak sizin için en uygun otel seçeneklerini değerlendirebilir; otelinizi seçtikten sonra şehrin tarihi güzelliklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

· Bütçenize uygun konaklama deneyimi için ucuz otel İstanbul Avrupa seçenekleri ile şehrin büyük alışveriş merkezlerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

· Şehrin büyük eğitim ve araştırma hastaneleri, sağlık hizmeti veren kurumların pek çoğu Avrupa yakasında konumlanmıştır. Sağlık hizmetlerinden yararlanmak için İstanbul Avrupa yakasında konaklamak istiyorsanız bütçenize uygun seçenekleri değerlendirerek konforlu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

· Ailecek ya da kalabalık bir grup halinde konaklamak istiyorsanız; suit otel İstanbul seçenekleri bütçe dostu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Aile ya da arkadaşlar ile alan özgürlüğü sağlayan ev konforunda konaklayabilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakası otellerinden biri olan ve İstanbul Avrupa yakası otel fiyatları

bakımından bütçe dostu konaklama seçenekleri arasında yer alan Comfort Suites Hotel; konforlu konaklama deneyimi yaşayabileceğiniz otellerinden biridir. İstanbul’un merkezi konumlarından biri olan Bahçelievler’de ev konforunda bir konaklama deneyimi yaşamaya ne dersiniz?