Whatsapp

BLOG

Bahçelievler’de Otelde Konaklamanın Avantajları

Bahçelievler’de Otelde Konaklamanın Avantajları

18Ağu

Bahçelievler’de Otelde Konaklamanın Avantajları

İstanbul’un merkeze yakın semtlerinden biri olan Bahçelievler, toplu taşıma ağına ve ulaşım ağına yakın olması ile dikkat çekmektedir. Hem uzun süreli yerleşim hem de kısa süreli konaklama için yoğun olarak tercih edilen konumlardan biri olan Bahçelievler’in yerli ve yabancı nüfus ile kalabalık olarak kabul edilen ilçelerden biridir. E-5 karayoluna yakın olması ile ulaşım konusunda büyük avantaja sahip olan bu semtin en çok bilenen mahalleleri Şirinevler Mahallesi ve Yenibosna Mahallesidir.

Konaklama imkanları bakımından da gelişmiş olan Bahçelievler otel seçenekleri bakından da zengindir. Tatil, ticari, sağlık, eğitim ya da iş konaklamaları için Bahçelievler aile otelleri, Bahçelievler süit otel, Bahçelievler 5 yıldızlı otel ve butik otel, Bahçelievler pansiyon apart gibi konaklama seçenekleri arasından sizin için en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

· Bahçelievler Yer Alan Oteller, Birçok Önemli Mekana Yakın Konumda Yer Almaktadır.

Bahçelievler, Kuyumcukent – Wedding World AVM, Ömür Plaza Alışveriş Merkezi, Tekstil Merkezi- Merter, Eskiji Bit Pazarı ( ikinci el pazarı), Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - Bahçelievler Kampüsü, Sinan Erdem Spor Kompleksi, Ataköy Marina, Galleria AVM, Kültür Üniversitesi, Memorial Hastanesi’ne yakın konumda yer almaktadır.  Bahçelievler apart otel  seçeneklerinde konaklayarak; iş, spor, alışveriş, tatil, eğitim, sağlık, ticaret gibi çeşitli amaçlara yönelik konforlu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Bahçelievler otel pansiyon seçeneklerinde konaklamayı tercih ettiğinizde; Bahçelievler’de bulunan Havuzlu Köşk, Havuzlu Köşk  Çeşmesi, Mimar Sinan Köprüsü , Çoban Çeşmesi, Viran Saray gibi tarihi eserleri de kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz.

· Bahçelievler Otellerinde Konaklamak Ulaşımda Zaman Tasarrufu Sağlar.

Bahçelievler otel seçeneklerinde konaklayarak ulaşım konusunda zaman ve enerji tasarrufu sağladığınız bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. E-5 karayolu ve Basın Ekspres yolu üzerinde yer alan bu semt; Metrobüs, İETT – Özel Halk Otobüsü, Minibüs, M3 Metro Hattı, T1 Tramvay Hattı, M1 Metro hattına yakın bir lokasyonda yer almaktadır. Bahçelievler süit otel seçeneklerinde konaklayarak hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

· Bahçelievler’de Pek Çok Restoran, Hastane, AVM Bulunmaktadır.

Otel konaklamasında; bütçeye uygunluk, merkezi bir konumda yer alma, toplu taşıma ağına ve ulaşım ağına yakın olma gibi kriterleri değerlendirmenin yanı sıra konaklayacağınız otelin yeme – içme mekanına yakınlık, restoran, cafe gibi sosyal mekanlara yakınlık, çevresinde hastane gibi sağlık kuruluşlarına yakınlığı göz önünde bulundurmalısınız. Memorial Hastanesi, Ataköy Hastanesi gibi büyük hastanelere yakın konumda bulunan Bahçelievler’de pek çok sosyal alan bulunmaktadır.

Bahçelievler’in merkezin konumunda yer alan ve ulaşım ağına oldukça yakın olan Bahçelievler Comfort Suites Hotel sizlere ev konforunda bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Comfort Suites’te teras, otopark, 7/24 resepsiyon, üst katlara erişim için asansör gibi kolaylıklar ile ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşamanız amaçlamaktadır. İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz düşünülerek özenle tasarlanmış 1+0 süit oda , 1+1 oda, 1+1 özel teraslı oda ve 2+1 oda seçeneklerinde ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşamaya ne dersiniz.