Whatsapp

BLOG

Ataköy’de Konforlu Konaklama Seçenekleri

Ataköy’de Konforlu Konaklama Seçenekleri

27Eyl

Ataköy’de Konforlu Konaklama Seçenekleri

İstanbul’un en merkezi ve en nezih mekanlarından bir olan Ataköy, sakin çevresi ve İstanbul’un ortasında bulunan yeşilliği ile misafirlerine huzur dolu bir nefes alma kaçamağı sunuyor. Zengin konaklama seçenekleriyle de sizlerin daima rahat edebileceği, kendinizin şehrin merkezinde doğa ve huzurla bütün hissedeceğiniz Ataköy’de her bütçeye ve zevke uygun konaklama seçenekleri mevcuttur. Denize yakın konumuyla tatilinizi daha eğlenceli hale getirerek Ataköy’ün ve Bakırköy’ün tadını çıkarın. 

İstanbul’un en özel konumuna sahip olan Ataköy otelleri ağırlıklı olarak 5 ve 4 yıldıza sahip otellerdir. En kısa tatilinde dahi lüksünden ve konforunda ödün vermeyenlerin, bununla birlikte İstanbul’un merkezinde konaklamak isteyenlerin muhakkak tercih etmesi tavsiye edilen bir konuma sahiptir. Ailece gelinen gezilerde ağırlıklı olarak süit otel tercih edilmesinin yanında her bütçeye uygun apart odalar da tercih edilebilir. Ataköy otel fiyatları ortalama İstanbul otel fiyatlarıyla aynıdır. Her bütçeye göre değişmesi gibi kişinin isteklerine ve otelde beklentisine göre değişebilir. Suit otel odaları, standart otel odaları ve daha uygun fiyatlı apart otel seçeneklerini bütçenize göre tercih yapabilir nerede konaklarsanız konaklayın Ataköy ve Bakırköy’ün güzelliklerini çıkarabilirsiniz. 

Ataköy, konumu itibariyle oldukça merkezidir. Çevresinde alışveriş merkezi, yürüyüş yolları, sahil kafeleri, ormanlık alanlar ve müze gibi aktivite seçenekleri bulunur. Ataköy’ün sakin bölgelerinde lüks ve 4-5 yıldızlı otelleri tercih ederek hem rahat edebilir hem de yoğunluğun arasında kendinize vakit ayırabilirsiniz. Bakırköy ve Ataköy’de bulunan oteller İstanbul’daki en lüks oteller arasında yer alır. Ataköy otel fiyatları, İstanbul otel fiyatları arasında ortalama bir fiyata sahiptir. Rahatından, konforundan ve aktivitelerinden ödün vermek istemeyenler İstanbul Ataköy otellerini tercih edebilirler…

Hemen rezervasyon yaptırmak için https://comfortsuiteotel.com/ ' u ziyaret edin!