Whatsapp

BLOG

İstanbul Avrupa Yakasındaki Oteller ve Otel Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakasındaki Oteller ve Otel Fiyatları

18Ağu

İstanbul Avrupa Yakasındaki Oteller ve Otel Fiyatları

Hem Asya – Anadolu hem de Avrupa kıtasında yerleşimin mevcut olduğu ve iki kıtanın 3 büyük köprü ile birbirine bağlandığı bir şehir olan İstanbul; ülkemizin yerli ve yabancı nüfusun en yoğun olduğu, en çok göç alan, en kalabalık ilidir. Tarihi yapısı, doğal güzellikleri,  ekonomik, sosyo – kültürel, eğitim imkanları, sağlık olanakları, ticari merkezleri ile ülkemizin önde gelen şehirlerinden biri olan İstanbul; farklı ülkelerden ve farklı şehirlerden de kolaylıkla ulaşım sağlanabilen bir konumda yer almaktadır.

Adalar’da dahil olmak üzere 39 ilçeden oluşan İstanbul’da hem semtler arası hem de kıtalar arası ulaşım; İETT Otobüsleri, metrobüs, otobüs, minibüs, metro, Marmaray, tramvay, şehir hatları vapurları gibi ulaşım araçları ve ağları ile sağlanmaktadır.

Doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile de büyük bir potansiyele sahip olan bu şehir farklı amaçlar ile gelen binlerce kişiyi misafir etmektedir. Özellikle ticaret merkezlerinin yoğun olarak konumlandığı İstanbul Avrupa yakası oteller bakımından da zengin bir iklime sahiptir.

İstanbul Avrupa Yakası Otellerinin Avantajları

· İstanbul Avrupa yakası uygun otellerinde konaklayarak; bütçenizi zorlamayan bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

· İstanbul’un ticaret merkezi kabul edilen pek çok mekan Avrupa yakasında yer almaktadır. İstanbul Avrupa yakası otellerinde konaklayarak bu merkezlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

· Tarihi eserleri ziyaret etmek ve tarihte eşsiz bir yolculuk yapmak istiyorsanız tarihi yarımada başta olmak üzere pek çok tarihi alan Avrupa yakasında yer almakta. İstanbul Avrupa yakası butik otel seçeneklerinde konaklayarak bu tarihi eserlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

· Avrupa yakasında konumlanmış pek çok otel çeşidi mevcuttur. Bu otel seçenekleri arasından bütçenize, zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun otel seçeneklerini değerlendirebilir ve konforlu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Avrupa Yakası Otel Fiyatları

İstanbul Avrupa yakası kalınacak oteller bakımından oldukça zengindir. Ailecek tatil konaklaması, iş seyahati, sağlık seyahati, eğitim seyahati, ticari gezi gibi İstanbul’da yapacağınız seyahatlerde Avrupa yakası otel seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakası otel fiyatları; otelin yer aldığı konum, toplu taşıma ağına yakınlık, otelin büyüklüğü, otelin sahip olduğu imkanlar, otelin türü, odaların özellikleri ve büyüklüğü gibi etkenlere göre farklılık göstermektedir. İstanbul Avrupa yakasında otel fiyatlarını karşılaştırıp seçenekleri değerlendirerek bütçenize en uygun ve en konforlu oteli tercih edebilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakası oteller seçeneklerinden arasında yer alan; ulaşım ağlarına yakınlığı, merkezi bir lokasyonda konumlanmış  olması ile dikkat çeken Comfort Suites Hotel; konforlu ve bütçenize uygun bir konaklama deneyimi yaşayabileceğiniz İstanbul Avrupa yakası otellerinden biridir. Bahçelievler’in merkezinde yer alan Comfort Suites’te odalar, müşteri beklentileri düşünülerek ev konforunda tasarlanmıştır. İstanbul’un merkezi lokasyonlarında biri olan Bahçelievler’in kalbinde ev konforunda bir konaklama deneyimi yaşamaya hazır mısınız?