Whatsapp

BLOG

İstanbul Avrupa Yakası Suit Otellerde Olması Gerekenler

İstanbul Avrupa Yakası Suit Otellerde Olması Gerekenler

11Kas

İstanbul Avrupa Yakası Suit Otellerde Olması Gerekenler

Dünyanın sayılı en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, sahip olduğu imkanlar sayesinde milyonlarca insanın dikkatini çekiyor. En az İstanbul kadar dikkat çeken ve sizi evinizde gibi hissettiren İstanbul’un merkezinde suit oteller, siz değerli misafirlerin konforunu ve güvenliğini düşünerek hizmet vermektedir. İş ya da başka herhangi bir nedenden İstanbul’a geldiğinizde İstanbul Avrupa yakası suit otel odalarda konaklamanın avantajlarını yakalayarak bir sonraki günde daha dinamik ve enerjik olarak devam edebilirsiniz. İş, eğlence ve ya gezi için geldiğiniz İstanbul ziyaretinizde konforunuzdan ve lüks isteklerinizden vazgeçmeden suit odalarda konaklayabilirsiniz. 

İstanbul Avrupa yakası en iyi otellerin suit odaları standart otel odalarına göre daha lükstür ve tamamen müşterilerin konforunu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanır. Suit odalarda genel olarak oturma odası ve küçük bir mutfak olsa da bazı otel odalarında bunların olmaması da muhtemeldir. Oturma odalarının bile olduğu İstanbul suit otel odalarında lüks banyo ve mutfak gibi seçeneklerle misafirlere konforlu bir dinlenme imkanı sunar.

Sut odaların genel özelliği, standart odalardan farklı olarak hol, oturma odası ve yatak odasının ayrı olmasıdır. Standart odalar tek bir odadan oluşurken suit otel odaları daha lüks ve konforludur. Bu da sizin özel alanınızda keyifle dinlemenizi sağlar. Valiz ve diğer kalabalıklarla odanızın kaosa dönüşmesine engel olur. Genellikle otellerin üst ve en güzel manzara sahip odaları suit odalar olarak değerlendirilir. Bu ayrıcalık dinlenirken aynı zamanda şehrin en güzel manzarasının tadını çıkarmanıza olanak sağlar. İşte suit odalarda olması gerekenler:

Yatak odası

Gardırop

Oturma odası

Berjer

Koltuk

Banyo

Mutfak

Saç kurutma makinesi

Çalışma masası

Tv ünitesi

Mini bar