Whatsapp

BLOG

Süit Otel Odasının Özellikleri

Süit Otel Odasının Özellikleri

31Ağu

Süit Otel Odasının Özellikleri

Pek çok otelde konaklama ücretleri kişi başı olarak ücretlendirilmektedir. Aile, arkadaş grubu gibi kalabalık konaklama ihtiyaçlarında kişi başı ücretlendirme daha maliyetli olmaktadır. 5 yıldızlı otel, butik otel, apart otel, pansiyon gibi konaklama seçeneklerine alternatif olarak karşımıza çıkan süit oteller avantajlı bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Ülkemizin pek çok şehrinde yer alan süit otel seçenekleri süit otel İstanbul’da da sıklıkla karşımıza çıkan bir seçenektir.  Geniş alanın mevcut olduğu konaklama sürecinin sizleri beklediği süit otel seçeneklerinde huzurlu vakit geçirebilirsiniz. “Süit Otel Odası Özellikleri” başlıklı bu yazımızda süit otel ve süit otel odalarını ele aldık.

Süit Otel Nedir?

Son zamanlarda konaklama trendleri arasında yer alan  İstanbul süit oteller ve süit odalar, oda başına ücretlendirme yapıldığı için diğer otel seçeneklerine göre daha çok tercih edilmektedir. Özellikle kalabalık gruplar tarafından tercih edilen ve ev  konforu sağlayan süit oteller; 1+0 oda, 1+1 süit oda, 2+1 süit oda gibi oda çeşitlerinden oluşan otel türüdür.

Süit Hotel İstanbul seçenekleri başta olmak üzere süit odalardan oluşan süit oteller konfor ve alan özgürlüğü sağlamaktadır.

Süit Oda Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Konaklanacak oda çeşitlerinden biri olan İstanbul süit oda çeşitleri; içerisinde bir yatak odası ve oturma alanına sahip olan otel odası çeşitleridir. İçerisinde banyo ve tuvalet bulunan süit odaların, geniş ve ferah olma özelliği kalabalık gruplar ve aileler tarafından sıklıkla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Oda genişliğinin yanı sıra diğer oda türlerine göre daha fazla imkana sahip olması gibi pek çok avantaja sahip olan süit oda İstanbul seçenekleri, 5 yıldızlı oteller gibi çok fazla aktivite barındırmadığı için daha bütçe dostudur.

İstanbul Süit oda seçenekleri arasında mevcut olan 1+0 oda, 1+1 süit oda, 2+1 süit oda fiyatları oda büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir.

Süit Odada Konaklamanın Neden Avantajlıdır?

· Süit otel odaları, tek kişilik oda, çift kişilik oda gibi oda seçeneklerine göre daha büyüktür ve alan özgürlüğüne sahiptir.

· 5 yıldızlı otel ya da apart otellere göre daha özgün bir yapıya sahiptir.

· Yatak odası ve oturma odası olan süit oteller; boş vakit geçirmek için uygun bir ortamdır.

· 1+0 oda, 1+1 süit oda, 2+1 süit oda gibi oda gibi süit oda çeşitlerine sahiptir.

· Diğer otel türlerinde olduğu gibi ücretlendirme kişi başı yerine; odaya göre yapılmaktadır; bütçe dostu ve hesaplı bir oda seçeneğidir.

· Ev konforunda dizayn edildiği için daha bir ortam sunmaktadır.

· Kalabalık aileler, büyük gruplar için ideal bir seçenektir.

İstanbul Bahçelievler süit otellerinden biri olan Comfort Suites Hotel; misafirlerine ev konforunda bir konaklama deneyimi vaat etmektedir. Comfort Suites’in 1+0, 1+1, 1+1 teraslı oda ve 2+1 süit oda seçenekleri arasından arzu ettiğiniz oda türünde konforlu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.