BLOG

Suit Oda Tutarken Olmazsa Olmazlarınız

Suit Oda Tutarken Olmazsa Olmazlarınız

21Haz

Suit Oda Tutarken Olmazsa Olmazlarınız

Suit Oda Tutarken Olmazsa Olmazlarınız

Suit otel hizmeti veren işletmeler son zamanlarda oldukça tercih gören konaklama seçeneklerinden olmaktadır. Suit otellerin diğer otellerden farkı genellikle ayrı bir oturma bölümünden oluşan ve yatak odası bölümünün oturma alanından ayrılıyor olmasından kaynaklanmaktadır. 1+0 Suit Otel, 1+1 Suit Otel ve 2+1 Suit Otel gibi farklı seçeneklerde odaları barındıran bu konaklama merkezlerinde kişi sayısına uygun rezervasyon yaptırma olanağınız bulunmaktadır. Kalabalık arkadaş grupları yada iki kişiye aşan aile üyeleri ile tarafından sağladığı konfor nedeni ile tercih sebebi olan butik oteller konfor dışında da pek çok avantaj sağlamaktadır. Suit oda hizmeti veren otellerden beklentilerinizi karşılamak için birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir.   Suit oda tutarken olmazsa olmazlarınızı birkaç maddede özetlemek gerekir ise bunlar;

  • Suit oda iç içe geçen oda seçeneklerinden oluştuğu için oturma alanınız ve yatak odası kısımları birbirinden ayrılmış bölmelerden oluşmaktadır. Suit oda tercihlerinizde oda da kalacağınız kişi sayısına göre 1+1 veya 2+1 suit oda tercihlerini kullanabilirsiniz. Kişi sayınız 4 kişiden çok ise daha geniş suit odaları tercih etmeniz konaklama süresi boyunca rahat hareket etmenizi ve konforlu konaklamanızı sağlayacaktır.
  • Suit odalarda ayrılmış bölümler içerisinde banyo ve tuvalet kullanımı özel olarak planlanmıştır. Odada kalan kişilerin rahat etmesi adına konforlu bir şekilde tasarlanan bu bölümler standardın üzerinde büyüklüğe sahip olmaktadır.
  • Suit oda tutarken en çok dikkat etmeniz gereken nokta alan özgürlüğüne sahip olabilecek oda seçimleri yapmaktır. Odada kaldığınız süre içerisinde rahat dinlenebilmeniz veya çalışabilmeniz için gerekli alanlar bulunan odaların seçilmesi size rahat hareket kabiliyeti sunacaktır. Özellikle otel odasında fazla zaman geçiren gruplar için bu tercih oldukça önemli olmaktadır.
  • Suit odalar genellikle iki veya daha fazla çocuk ile konaklama yapacak aileler tarafından ya da kalabalık arkadaş grupları tarafından tercih edilmektedir. Suit odanın diğer bir avantajı fiyatlandırma işlemlerinin kişi başı değil oda ücreti alınarak sağlandığı için maliyet avantajından da yararlanmış olursunuz. Bu nedenle suit oda tercih ederken bu hususu dikkate alarak hem konforlu hem de ekonomik modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Aileye uygun suit otel tercihlerinizde gideceğiniz yere uygun ulaşım araçları bulunan rahat ulaşım sağlanabilen lokasyonda bulunan işletmeleri tercih etmeniz rahat bir konaklama deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. Zamanı efektif kullanabilmek için konaklayacağınız işletmenin hem konforlu hem de çabuk ulaşılabilir konumlarda olması önemlidir. Otopark probleminin olmadığı işletmeler İstanbul şehri için en çok dikkat etmeniz gereken noktalardan biri olmaktadır.
  • Suit oda tutarken dikkat etmeniz gereken diğer önemli husus ek ücretler olmalıdır. Suit odalarda konaklayacağınız kişi sayısı üzerinden değil oda üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. Suit oda tercihlerinizde bu hususu bilmeniz sizin için maliyet avantajı sağlayacaktır.
  • Suit oda tutarken otelin verdiği hizmetleri de bilmeniz size avantaj sağlayacaktır. Yemek ve kahvaltı hizmetlerinin sizin için uygun olup olmadığını araştırmanız konaklama süresince kaliteli hizmet almanızı sağlayacaktır.
  • Suit oda tutarken otelin temizliğe verdiği önemde seçim kriterlerinizi oluşturmalıdır. Böyle konaklama yaptığınız günlerde kendinizi evinizde gibi temiz ve rahat hissedebilirsiniz.

İstanbul Suit Otel

İstanbul ilinde faaliyet gösteren Comfort Suites Hotel hem konumu hem de sağladığı olanaklar ile size hem iş seyahatlerinizde hem de tatil günlerinizde konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Suit oda tutarken dikkat etmeniz gereken kriterlerin tamamını yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere sunan işletmemiz İstanbul Havalimanına yakın suit otel konumu ile geri dönüşlerinize kıymet vermektedir.

SOSYAL HESAPLAR