Whatsapp

ODALAR

Ev konforunda konaklama deneyimine hazır mısınız?

Exclusive / Standart Oda

Exclusive / Standart Oda

Rahat bir konaklama deneyimi yaşamanız için özenle dizayn edilmiş exclusive odalarımızda bir çift kişilik yatak bulunmaktadır. 25m2 büyüklüğünde olan odalarımız çift olarak ya da tek kişi konaklama için ideal bir seçenektir.

1100,00 ₺ /GÜN Detay

DELUX ODA 1+1

DELUX ODA 1+1

Rahat bir konaklama deneyimi yaşamanız için özenle dizayn edilmiş odalarımızdan bir diğer olan Delux Odalarımızda bir çift kişilik yatak ve exclusive odalarımızdan farklı olarak bir adet kanepe bulunmaktadır. 50m2 büyüklüğünde olan 1+1 delux odalarımız; çiftlerin, arkadaş grubu ve çocuklu ailelerin rahatlıkla konaklayabileceği büyüklüktedir.

1300,00 ₺ /GÜN Detay

SUPERIOR TERASLİ 2+1

SUPERIOR TERASLİ 2+1

İstanbul Bahçelievler suit otellerinden biri olan Comfort Suites Hotel, şehrin merkezi konumlarda yer almasının yanı sıra kafa dinleyebileceğiniz bir sakinlikte, ev konforunda konaklama deneyimi vaat etmektedir.  Toplu taşıma ağına 5 dakika uzaklıkta olması, Bahçelievler merkezine yakın olması, ev konforunda tasarlanması gibi pek çok avantaja sahip olmasının yanı sıra özenle dizayn edilmiş süit odalar, teras, otopark, internet bağlantısı, üst katlara erişim için asansör gibi pek çok avantaja da sahiptir.

 

2000,00 ₺ /GÜN Detay

Superior Oda 2+1

Superior Oda 2+1

Geniş yaşam alanı olan ve konforlu bir konaklama deneyimi yaşamanız için özenle dizayn edilmiş superior odalarımızda delux odalarımızda olduğu gibi bir adet çift kişilik yatak ve bir adet kanepe bulunmaktadır. 75m2 büyüklüğünde olan 2+1 superior odalarımız; çiftlerin, arkadaş grubu ve çocuklu ailelerin rahatlıkla konaklayabileceği büyüklüktedir.

2000,00 ₺ /GÜN Detay

Comfort Suites Hotel Odalarımız

İstanbul’un merkezi konumlarından biri olan Bahçelievler’de yer alan İstanbul en iyi aile otellerinden biri olan; Comfort Suites Hotel, ihtiyaçlarınız düşünülerek dizayn edilmiş odaları ile kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Ayrıcalıklı konaklama imkanı sunan; 1+0 oda , 1+1 süit oda ve 2+1 süit oda olmak üzere  farklı oda seçeneği mevcut olan 41 süit  odamız; hem İstanbul otel fiyatlarına göre bütçenizin dostu hem konforlu hem de kafanızı dinleyebileceğiniz bir sakinliktedir.

Bahçelievler süit otellerinden biri olan Comfort Suites Hotel olarak; exclusive – standart oda, delux oda ve superior oda seçeneklerinde sizler ile birlikte sevimli hayvan dostlarınızı da ağırlamaktan  büyük keyif almaktayız. İstanbul Bahçelievler otel pansiyonları arasında aileniz ve sevimli dostlarınızla ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Konforlu ve lüks bir konaklama deneyimi yaşayabileceğiniz ilk oda seçeneğimiz olan 1+0 exclusive - standart odalarımız 25 m2 büyüklüğündedir ve içerisinde 1 adet çift kişilik yatak bulunmaktadır. Exclusive odalarımızın içerisinde; klima, ısıtma sistemi, çamaşır makinesi, özel banyo, oturma alanı, TV, internet bağlantısı, mini mutfak ve mutfak ekipmanları, buzdolabı, saç kurutma makinası, elektrikli su ısıtıcısı, set üstü ocak yer almaktadır. Ayrıca asansör aracılığıyla kolaylıkla üst katlara erişim sağlayabilir; terasımızda günün yorgunluğunu atarken şehir manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

1+1 delux odalarımız ise 1 çift kişilik yataktan ve exclusive odadan farklı olarak bir adet kanepeden oluşmaktadır.  İstanbul süit oda rahatlığını ve konforunu deneyimleyebileceğiniz 50 m2 büyüklüğünde olan 1+1 deluxe odalarımız; çiftlerin, arkadaş gruplarının konaklaması için ideal seçenekler arasında yer almaktadır. İhtiyaçlarınız düşünülerek dizayn edilmiş deluxe odanın içerisinde exclusive odalarda olduğu gibi klima, ısıtma sistemi, çamaşır makinesi, özel banyo, oturma alanı, TV, internet bağlantısı, mini mutfak ve mutfak ekipmanları, buzdolabı, saç kurutma makinası, elektrikli su ısıtıcısı, set üstü ocak bulunmaktadır.

Geniş yaşam alanına sahip bussiness otel süit İstanbul’dan biri olan Comfort Suites’te rahat ve konforlu bir konaklama deneyimi yaşamanız için özenle dizayn edilmiş olan 2+1  superior odalarımız ise deluxe odalar gibi 1 adet çift kişilik yatak ve bir adet kanepeden oluşmaktadır. Diğer odalarda sunulan imkanların tamamına sahip olan superior odalarımız 75 m2 büyüklüğündedir.

Comfort Suites Hotel’de kendinizi evinizde hissedeceğiniz ayrıcalıklı bir konaklama deneyimine hazır mısınız?