Whatsapp

Ataköy Otelleri

Ev konforunda konaklama deneyimine hazır mısınız?

Ataköy Otelleri

İstanbul’un merkezi konumda yer alan Bakırköy ilçesine bağlı bir semt olan Ataköy; Şirinevler ile Ataköy’ü ayıran E-5 yolu ile hafızalarda yer edinmiş bir semttir. Çarpık kentleşme ve hem yerli hem de yabancı nüfus yoğunluğunun çok olduğu Şirinevler’in karşısında yer alan ve lüks rezidanslar ve siteleri ile dikkat çeken Ataköy; ülkemizde uygulanmış ilk uydu kent projesi ile de hafızalarda yer edinmiştir.

Ataköy’e Ulaşım Olanakları

Bahçelievler semtine bağlı Şirinevler mahallesi ile komşu olan; Yunus Emre Kültür Merkezi, Bakırköy Belediye Konservatuar Binası, Gallaria Alışveriş Merkezi, Atrium Alışveriş Merkezi, Ataköy Marina’nın yer aldığı Ataköy E – 5 karayolu üzerinde yer almaktadır.

Günümüzde Ataköy; şehir merkezine, ulaşım ağı ve toplu taşıma ağına yakınlığı, yerleşim alanlarının kalitesi, park ve yeşil alan bakımından zengin olması, ünlü ve üst segment alışveriş merkezinin bulunduğu İstanbul’un en lüks ve en gelişmeye devam eden semtlerinden biridir. Gelişmeye devam eden Ataköy’de yer alan pek çok rezidans ve lüks site, Ataköy hotel seçenekleri; semtin değerini daha da arttırmaya devam etmektedir. Ataköy sahil otel, Ataköy süit otel seçenekleri gibi pek çok çeşidi bulunan Bakırköy Ataköy otelleri; misafirlerine üst segment ve lüks bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Ataköy Otel Fiyatları

Konaklama alanları bakımından da zengin olan Ataköy oteller bakımından da zengin bir semttir. Şehrin ticaret merkezlerine, AVM’lere, Marina’ya yakınlığı ile dikkat çeken bu semtte yer alan otel Ataköy seçenekleri; nezih ve sakin bir semtte yer almasıyla da diğer semt ve mahallelere göre Ataköy otel fiyatları daha üst segmentlidir. Ayrıca Ataköy otellerinin fiyatlarının belirlenmesinde önemli olan diğer özellikler ise; otelin yer aldığı konum, otelin türü, oda seçeneklerinin özellikleri vb.dir.

Ataköy süit otel seçeneklerini değerlendirirken; arzu ettiğiniz özellikler ve ihtiyaçlarınıza uygun olmasının yanı sıra bütçenize de uygun bir seçenek olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Otel Ataköy seçenekleri, diğer semtlerdeki otel seçeneklerine göre daha yüksek fiyatlıdır.

İstanbul’un merkezi lokasyonlarından biri olan ve şehir merkezine de ulaşım kolaylığı sağlayan ve Ataköy’e yakın konumda yer alan Bahçelievler süit otellerinden biri olan Comfort Suites Hotel’de konforlu ve üst kalite bir konaklama deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Ev konforunda dizayn edilen 1+0 exclusive oda, 1+1 delux oda, 1+1 teraslı delux oda ve 2+1 superior oda seçenekleri ile kendinizi evinizde hissedebileceğiniz konforda bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.