Bahçelievler Otel

Ev konforunda konaklama deneyimine hazır mısınız?

Rezervasyon Yap Odalarımız

Bahçelievler Otel

Bahçelievler Otel

İstanbul’un merkez lokasyonlarından biri olan Bahçelievler, toplu taşıma ağına ve ulaşım ağına yakın olması ile dikkat çeken ve yoğun olarak tercih edilen konumlardan biridir. Tatil ya da iş konaklamaları için de sıklıkla tercih edilen Bahçelievler otel seçenekleri bakımından da çok çeşitliliğin olduğu bir semttir. Bahçelievler aile otelleri, Bahçelievler süit otel, Bahçelievler apart otel ve butik otellerden sizin için en uygun seçeneği tercih edebilir ve hem konforlu hem de bütçe dostu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bahçelievler Otellerinde Çevresinde Bulunan Mekanlar

Kuyumcukent – Wedding World AVM, Ömür Plaza Alışveriş Merkezi, Merter Tekstil Merkezi, Eskiji bit Pazarı, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - Bahçelievler Kampüsü, Sinan Erdem Spor Kompleksi’ne yakın konumda yer alan Bahçelievler apart otel seçenekleri iş, spor, alışveriş, tatil, eğitim gibi çeşitli konaklama ihtiyaçlarına da cevap vermektedir. Özellikle estetik operasyonlar ve saç ekim operasyonlarının yoğun olarak yapıldığı Memorial Bahçelievler Hastanesine yakın otel seçenekleri; sağlık turizmi için gelen pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bahçelievler otel pansiyon seçeneklerinde konaklamayı tercih ettiğinizde; Bahçelievler semtinde yer alan Havuzlu Köşk ve Çeşmesi, Mimar Sinan Köprüsü – Çoban Çeşmesi, Viran Saray gibi tarihi eserleri de ziyaret edebilirsiniz.

Bahçelievler Otellerinde Konaklamanın Ulaşım Avantajları

Bahçelievler aile otelleri seçeneklerinde konaklayarak konforlu ve rahat bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca E-5, Basın Ekspres Yolu üzerinde olan Bahçelievler; Metrobüs, İETT – Özel Halk Otobüsü, Minibüs, M3 Metro Hattı, T1 Tramvay Hattı, M1 Metro hattına yakın olması sebebiyle Bahçelievler süit otel seçeneklerinde konaklayarak ulaşım konusunda zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bahçelievler Otel Fiyatları

İstanbul Bahçelievler’de yer alan oteller, merkeze yakın bir konumda yer alması, ulaşım konusunda sağladıkları kolaylıklar ile sıklıkla yerli ve yabancı misafirler tarafından tercih edilmektedir. Bahçelievler otel fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan en temel faktörler; otelin büyüklüğü, otelin yer aldığı konum, otelin sağladıkları imkanlar, otelin türü, odaların özellikleridir.

Bahçelievler’in merkezinde yer alan Bahçelievler otel seçeneklerinden biri olan Bahçelievler Comfort Suites Hotel sizlere ev konforunda bir konaklama deneyimi vaat etmektedir. Toplu taşıma ve ulaşım ağına yakın bir konumda yer alan Comfort Suites Hotel; teras, otopark, 7/24 resepsiyon, üst katlara erişim için asansör gibi kolaylıklar ile ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşamanızı amaçlamaktadır. İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz düşünülerek özenle dizayn edilmiş 1+0 oda , 1+1 oda, 1+1 teraslı oda ve 2+1 oda seçeneklerinde ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşamaya hazır mısınız?