Şirinevler Otel

Ev konforunda konaklama deneyimine hazır mısınız?

Rezervasyon Yap Odalarımız

Şirinevler Otel

Şirinevler Otel

İstanbul’un merkezi konumlarından biri olan Bahçelievler’e bağlı bir mahalle olan Şirinevler; Bahçelievler’in kalabalık mahallelerinde biri olarak bilinmektedir. Yerli ve yabancı nüfus yoğunluğunun mevcut olduğu Şirinevler, toplu taşıma ağı ve ulaşım ağına yakın bir konumda yer almaktadır.

Şirinevler Otel Seçeneklerinde Konaklamanın Faydaları

Kalabalık bir mahalle olan Şirinevler, şehir merkezine ve şehrin önemli ticaret merkezlerine de yakın olmasıyla hem kısa süreli konaklama hem de uzun süreli yerleşim için tercih edilen konumlar arasında yer almaktadır.

Şirinevler’in E-5’e yakın olan bu mahalle Basın Ekspres Yolu üzerinde yer almasının yanı sıra; Metrobüs, İETT – Özel Halk Otobüsü, Minibüs, M3 Metro Hattı, T1 Tramvay Hattı, M1 Metro Hattına da yakın olması sebebi ile ulaşım konusunda büyük avantaj sağlamaktadır. Konaklamak için sıklıkla tercih edilen otel Şirinevler’de pek çok seçenekleri mevcuttur.

Tatil konaklaması, iş konaklaması, tatil konaklaması, eğitim amacıyla konaklama, ticaret konaklaması gibi çeşitli sebepler ile konaklamak için ideal lokasyonlardan biri olan İstanbul Şirinevler otelleri; ulaşım konusunda büyük zaman tasarrufu ve enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Merter Tekstil Merkezi, Kuyumcukent Wedding World AVM, Tekstilkent gibi ticaretin yoğun olduğu konumlara yakın bir lokasyonda yer alan Şirinevler süit oteller günlük, aylık, haftalık konaklamak için bütçe dostu ve konforlu konaklama deneyimi sağlamaktadır. Şirinevler günlük otel fiyatları, oda özellikleri ve oda seçeneklerine göz atarak ihtiyacınıza cevap verecek otel seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Şirinevler Otel Fiyatları

bBahçelievler’in mahallelerinden biri olan ve toplu taşıma ağına yakınlığı ile dikkat çeken Şirinevler süit otel açısından oldukça zengindir. Şirinevler otel fiyatlarının belirlenmesinde; otelin yer aldığı konum, toplu taşıma ağına yakınlık, otelin büyüklüğü, otelin sahip olduğu imkanlar, otelin türü gibi değişkenler belirleyici olmaktadır. Şirinevler ucuz otel fiyatlarını karşılaştırarak; bütçenize uygun süit otel seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler süit otellerinden biri olan ve Şirinevler’e çok yakın bir konumda yer alan Comfort Suites Hotel, İstanbul’un merkezi lokasyonlarından biri olan Bahçelievler’in kalbinde kurulmuştur. Şirinevler’de uygun oteller arasında yer alan; müşteri memnuniyeti ilkesi ve yüksek kaliteli hizmet ilkesi ile hizmeti veren Comfort Suites, İstanbul’un her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumda yer almaktadır. 1+0 oda, 1+1 oda, 1+1 teraslı oda ve 2+1 oda seçenekleri mevcut olan 41 süitten oluşmaktadır. İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz düşünülerek dizayn edilmiş odalarda kendinizi evinizde gibi hissedebilmeniz için bütün detayla büyük bir özenle düşünülmüştür.